PRACUJ ZE MNĄ

Pracujesz w administracji
i chcesz osiągać cele, awansować oraz efektywnie zarządzać zespołem?

Skąd wziął się pomysł na powstanie
konsultacji indywidualnych COACH DLA ADMINISTRACJI?

W administracji publicznej pracuję od 23 lat. Zaczynałam od stanowiska niskiego szczebla, obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w administracji rządowej 100-osobowym zespołem.
Uprawnienia coacha zrobiłam w 2016 r., zaś specjalizację w metodzie transpersonalnej w 2017r. Praca nad sobą podczas zdobywania uprawnień coacha oraz  podczas warsztatów z zakresu rozwoju osobistego zaowocowała awansem na stanowisko kierownicze a następnie dyrektorskie.

KONSULTACJE INDYWIDUALNE
COACH DLA ADMINISTRACJI

Konsultacja indywidualna COACH DLA ADMINISTRACJI
jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

Konsultacja indywidualna to rozmowa w cztery oczy (na żywo w Olsztynie, telefonicznie lub online). Ma za zadanie pomóc Ci osiągnąć zamierzone cele lub pomóc w ich określeniu. Taka rozmowa to chwila dla Ciebie, w trakcie której możesz się zatrzymać, spokojnie rozważyć dostępne opcje działania, aby bardziej świadomie sterować swoja karierą czy też życiem osobistym. Zadaniem coacha jest umożliwienie spojrzenia z innej perspektywy na Twoje życie osobiste i zawodowe.

Coaching proces, to cykl kilku spotkań. Każde ze spotkań trwa godzinę. Spotkania odbywają się zazwyczaj w regularnych odstępach czasu.

Jeśli jesteś zdecydowana/ zdecydowany współpracować ze mną konsultacje kupisz tutaj:

Konsultacja indywidualna
COACH DLA ADMINISTRACJI

Tutaj zamówisz godzinną konsultację online ze mną

Pakiet konsultacji
COACH DLA ADMINISTRACJI

Tutaj zamówisz pakiet 4 konsultacji online ze mną

MAM DLA CIEBIE PREZENT!

MOTYWACJA TO BZDURA!
Poznaj skutecznie sposoby działania bez motywacji!

Motywacja nie spadnie Ci sama z nieba. Nie pojawi się nagle w magiczny sposób. Odbierz Poradnik,  dzięki któremu będziesz działać nie czekając, aż poczujesz się zmotywowana.

.