PRZEJDŹ ZE MNĄ transformację

STAŃ SIĘ KIMŚ KTO OSIĄGNIE TO, CZEGO PRAGNIESZ!

Skąd wziął się pomysł na powstanie
konsultacji indywidualnych?

Moje motto życiowe brzmi:

Nikt mi nie będzie mówił, czy mogę coś osiągnąć, czy też nie. Sama się o tym przekonam. Jeśli poziom mojego rozwoju osobistego powoduje, że nie jestem w stanie czegoś osiągnąć, najpierw wchodzę na wyższy poziom rozwoju, a następnie znowu próbuję osiągnąć cel.

Jestem trenerem pewności siebie. Jestem również coachem, a na co dzień zarządzam stuosobowym zespołem pracowników w administracji publicznej. Wspieram innych w działaniu bez uzależnienia od motywacji, w działaniu szybciej, lepiej i skuteczniej.

Aby osiągnąć to, czego pragniesz musisz stać się osobą, która jest w stanie  to osiągnąć. Twoje nastawienie mentalne musi ulec zmianie. Nie zmienisz swojego życia z poziomu, na którym obecnie się znajdujesz. Pomogą Ci w tym konsultacje indywidualne podczas których dokonasz transformacji samej/ samego siebie.

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Konsultacja indywidualna jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

Konsultacja indywidualna to rozmowa w cztery oczy (na żywo w Olsztynie, telefonicznie lub online). Ma za zadanie pomóc Ci osiągnąć zamierzone cele lub pomóc w ich określeniu. Taka rozmowa to chwila dla Ciebie, w trakcie której możesz się zatrzymać, spokojnie rozważyć dostępne opcje działania, aby bardziej świadomie sterować swoja karierą czy też życiem osobistym. Zadaniem coacha jest umożliwienie spojrzenia z innej perspektywy na Twoje życie osobiste i zawodowe.

Zmiana to proces, obejmuje kilka spotkań. Każde ze spotkań trwa godzinę. Spotkania odbywają się zazwyczaj w regularnych odstępach czasu.

Jeśli jesteś zdecydowana/ zdecydowany współpracować ze mną konsultacje kupisz tutaj:

Konsultacja indywidualna

Tutaj zamówisz godzinną konsultację online ze mną

Pakiet konsultacji

Tutaj zamówisz pakiet 4 konsultacji online ze mną

MAM DLA CIEBIE PREZENT!

MOTYWACJA TO BZDURA!
Poznaj skutecznie sposoby działania bez motywacji!

Motywacja nie spadnie Ci sama z nieba. Nie pojawi się nagle w magiczny sposób. Odbierz Poradnik,  dzięki któremu będziesz działać nie czekając, aż poczujesz się zmotywowana.

.