Nazywam się Anna Słowińska

Jestem trenerką budowania pewności siebie i coachem. Na co dzień zarządzam zespołem ponad 100 osób w administracji publicznej. Jestem autorką książek i kart afirmacyjnych. Prowadzę szkolenia oraz nagrywam kursy online. 

Skąd wziął się pomysł na stronę WOLNOŚĆ I WŁADZA?

Po pierwsze z mojej osobistej potrzeby uwolnienia się od wielu negatywnych wynikających z trudnej przeszłości schematów myślowych i emocjonalnych oraz odzyskania władzy nad swoim życiem, które zaczęło wymykać mi się z rąk.

Po kilku latach pracy jako trener pewności siebie oraz coach, moje życie zmieniło się, pojawiły się w nim trudne sprawy, z którymi mierzę się każdego dnia. Sprawy, które nie znikną tak sobie z dnia na dzień. To ja dorastam do ich rozwiązania.

Przez wiele lat działałam, motywowałem bez wytchnienia. Nie zwracałem uwagi na moje wyczerpanie, aż zwyczajnie zabrakło mi siły. Umysł i ciało powiedziały stop. Rozpoczął się inny rozdział w moim życiu.

Teraz ważna jest dla mnie harmonia, dobrostan, dbanie o siebie, okazywanie sobie współczucia. Uczę się każdego dnia troski o siebie, dostrzegania swoich potrzeb. Już nie pędzę przez życie od celu do celu, nie zwracając uwagi na moje samopoczucie.

Moją pasją niezmiennie jest budowanie pewności siebie oraz motywowanie innych do działania, do nie poddawania się ale już bez pracowania ponad siły, z uwzględnieniem życiowych kosztów jakie ponoszę, aby to osiągnąć.

Jeśli zechcesz mogę również pomoc Tobie w codziennym dodawaniu sobie mocy, nadziei, wspieraniu i kochaniu siebie.

Zapraszam Cię do odkrywania siebie inaczej, zmiany życiowych priorytetów, zauważenia, że jesteśmy ważni.

 

W ŻYCIU CENIĘ NAJBARDZIEJ:

Niezależność

w myśleniu i działaniu, w chodzeniu własnymi drogami. Potrzebuję jej jak tlenu. Wtedy działam najskuteczniej. 

Prawdziwość

 pomaganie innym w oparciu o to, co sama przeżyłam oraz stosowanie wyprobowanych przeze mnie sposobów

Kreatywność

uwielbiam pisać, tworzyć nowe rzeczy, szukać nieszablonowych rozwiązań.

Spokój

nic nie muszę nikomu udowadniać, za niczym nie muszę gonić, wybieram siebie.

Dbanie o siebie

o swoje potrzeby, słuchanie swojej duszy i ciała. Troszczenie sie o siebie, okazywanie sobie współczucia.

Jeśli to, co napisałam rezonuje z Tobą to rozgość się na tej stronie, przeczytaj artykuły, umów się na konsultację, kup moje książki “Radość istnienia” oraz “Koniec z nie dość dobra”, a także karty afirmacyjne.

W życiu każdy z nas ma to, na co się godzi. Co zatem wybierasz? Wolisz zmierzyć się z tym co trudne i boli czy wolisz nadal płacić cenę za życie, którego nie chcesz i które sprawia, że nie chce Ci się wstawać każdego ranka?

ANNA SŁOWIŃSKA

Trener pewności siebie, coach, na co dzień zarządza stuosobowym zespołem pracowników w administracji publicznej. Wspiera innych w działaniu w budowaniu pewności siebie i radzeniu sobie z życiowymi trudnościami. Jest autorką książek „Radość istnienia, czyli jak radzić sobie z życiowymi trudnościami” oraz “Jak przestać uważać, że nie jesteś dość dobra?” Jest również autorką kart afirmacyjnych. Prowadzi konsultacje indywidualne, szkolenia oraz kursy online, w tym kurs „Uwierz w siebie”.