Nazywam się Anna Słowińska

Jestem trenerem budowania pewności siebie i coachem. Moje motto życiowe brzmi: Nikt mi nie będzie mówił, czy mogę coś osiągnąć, czy też nie. Sama się o tym przekonam. Jeśli poziom mojego rozwoju osobistego powoduje, że nie jestem w stanie czegoś osiągnąć, najpierw wchodzę na wyższy poziom rozwoju, a następnie znowu próbuję osiągnąć cel. 

Skąd wziął się pomysł na stronę WOLNOŚĆ I WŁADZA?

Po pierwsze z mojej osobistej potrzeby uwolnienia się od schematów myślowych oraz odzyskania władzy nad swoim życiem. 

Po drugie, po 6 latach pracy jako trener pewności siebie oraz coach, osiągnęłam taki moment w moim życiu, że nie chciałam już współpracować z ludźmi, którzy szukają wyłącznie wymówek, narzekają, mówią o zmianie, ale tak naprawdę wcale nie chcą się zmienić czy nie biorą odpowiedzialności za własne życie.

Postanowiłam nawiązywać współpracę wyłącznie z tymi, którzy są nastawieni na osiąganie, działanie pomimo braku motywacji czy piętrzących się trudności. Z ludźmi, którzy chcą działać skuteczniej, szybciej i sprawniej niż inni!

Władza oznacza dla mnie możliwość wprowadzania zmian na zawołanie. Władzę możesz mieć, jeśli chodzi o świat zewnętrzny, w jakimś stopniu albo wcale. Jako dyrektor zarządzający 100-osobowym zespołem w administracji publicznej moja władza jest ograniczona poprzez posiadanie przełożonego, politykę rządu czy przepisy prawa. Są to sfery, które znajdują się poza moją strefą wpływów.

W odniesieniu do swojej osoby nasza władza może być niegraniczona. Czemu może a nie jest? Bo ciągniemy przez nasze życie te wszystkie „nie da się”, „to za trudne”, „nigdy mi się nie uda”, „moja przeszłość mnie ogranicza” itp. Jednak poprzez pracę nad sobą, nad naszymi ograniczeniami i schematami myślowymi możemy systematycznie zwiększać naszą władzę nad sobą.

Wolność zaś oznacza dla mnie możliwość wyboru jak zareaguję na to okoliczności zewnętrzne, na to, co mnie w życiu spotyka. Czy nawykowo wybiorę reaktywność czy też wezmę sprawy w swoje ręce i zacznę kształtować rzeczywistość zgodnie z moja wizją.

W ŻYCIU CENIĘ NAJBARDZIEJ:

Niezależność

w myśleniu i działaniu. Potrzebuję jej jak tlenu. Wtedy działam najskuteczniej. 

Decyzyjność

 podejmuję decyzje,
 w oparciu o to, co wiem tu i teraz.
Ryzykuję!

Kreatywność

uwielbiam tworzyć nowe rzeczy, szukać nieszablonowych rozwiązań.

Odwagę

do chodzenia własnymi ścieżkami, podejmowania nowych wyzwań.

Doświadczanie

wzmacnianie samej siebie dzięki radzeniu sobie z życiowym trudnościami. 

Jeśli to, co napisałam rezonuje z Tobą to rozgość się na tej stronie, przeczytaj artykuły, umów się na konsultację, kup moje książki „Radość istnienia” oraz „Koniec z nie dość dobra”, a także karty afirmacyjne.

Jeśli zaś nadal wolisz mieć wymówki zamiast wyników to szkoda Twojego i mojego czasu. Ja nie nagradzam za taką postawę.

W życiu każdy z nas ma to, na co się godzi. Co zatem wybierasz? Wolisz zapłacić cenę za realizowanie nowych celów, za wystawianie się na nowe wyzwania czy wolisz nadal płacić cenę za życie, którego nie chcesz i które sprawia, że nie chce Ci się wstawać każdego ranka?

ANNA SŁOWIŃSKA

Trener pewności siebie, coach, na co dzień zarządza stuosobowym zespołem pracowników w administracji publicznej. Wspiera innych w działaniu bez uzależnienia od motywacji, w działaniu szybciej, lepiej i skuteczniej. Jest autorką książek „Radość istnienia, czyli jak radzić sobie z życiowymi trudnościami” oraz „Jak przestać uważać, że nie jesteś dość dobra?” Jest również autorką kart afirmacyjnych. Prowadzi konsultacje indywidualne, szkolenia oraz kursy online, w tym kurs „Uwierz w siebie”.